Eyüboğlu'ndan Haberler
KAPAT

Eyüboğlu Öğrencilerinden Müzik ve Dans Gecesi
18 Haziran 2018 Pazartesi

Eyüboğlu Öğrencileri Geleneksel Eyüboğlu Müzik ve Dans Gecesi’nde Önemli Bir Sosyal Sorumluluk Projesine İmza Attı

Eyüboğlu Eğitim Kurumları öğrencileri tarafından Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 13 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilen Müzik ve Dans Gecesi, Eyüboğlu öğrencilerini, öğretmenlerini, mezunlarını ve sanatseverleri bir araya getirdi.

Öğrenciler 165 kişilik koro, 350 kişilik dans ekibi ve 45 kişilik orkestra ile performanslarını gerçekleştirirken, 550 öğrenci de görsel sanatlar dersi kapsamında yaptıkları eserleri sergiledi.

Toplumsal duyarlılığa sahip bireyler yetiştirmek amacıyla sosyal sorumluluk projelerine önem veren ve her yıl sivil toplum kuruluşlarını, ihtiyaç sahibi okulları çeşitli projelerle destekleyen Eyüboğlu Eğitim Kurumları, bu yıl da velileri, mezunları, öğretmenleri ve okul çalışanları ile el ele vererek, 12 yıldır gerçekleşen Müzik ve Dans gecesini bir sosyal sorumluluk projesine çevirdi. Gecede Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) Ocak 2019’da açacağı Pendik Aile Evi’nde kanser hastası çocuklar ve ailelerinin tedavileri sırasında ikamet edecekleri bir odanın inşa bedeli Eyüboğlu veli, mezun, öğretmen ve çalışanlarının verdiği destekle toplandı.

KAÇUV yetkililerinden plaketlerini alan öğrenciler gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesinin gururunu yaşarken; geceye katılan birçok köşe yazarı, iş adamı, öğrenci aileleri de sanat, müzik ve dansa doyulan bir gece geçirdi.

İzleyenlerin okul gösterisinden çok profesyonel bir gösteri olarak değerlendirdiği etkinlikte öğrencilerin sergiledikleri performans tüm salonda hayranlık uyandırdı.

Eyüboğlu'ndan Haberler
Basında Eyüboğlu
Ödüllerimiz ve Başarılarımız
Geleneksel Etkinliklerimiz
Yayınlarımız

Dosyaları görüntüleyemiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak gerekli Adobe Reader versiyonunu yükledikten sonra tekrar deneyiniz.