Program


ÇAMLICA VE KEMERBURGAZ KAMPÜSÜ HZ.-7. SINIFLAR 2. DÖNEM PROGRAMI
SAATLER GRUPLAR SPOR - SAHNE SANATLARI
1.HAFTA
23 - 27 TEMMUZ
SPOR - TEKNOLOJİ
2.HAFTA
30 TEMMUZ - 03 AĞUSTOS
SPOR - GÖRSEL SANATLAR
3.HAFTA
06 - 10 AĞUSTOS
SPOR - BİLİM
4.HAFTA
13 - 17 AĞUSTOS
09.00-09.30 ORTAK SABAH SPORU
09.30-09.50 ORTAK SABAH KAHVALTISI
10.00-11.00 HAZIRLIK SINIFLARI BASKETBOL / TENİS BASKETBOL / TENİS BASKETBOL / TENİS BASKETBOL / TENİS
1. SINIFLAR PERKÜSYON ATÖLYESİ / HAYDİ ŞARKI SÖYLEYELİM KODLAMA / LEGO ROBOTİK HEYKEL ATÖLYESİ / PARÇALANSIN YAPIŞSIN-MOZAİK BİLİM DEDEKTİFLERİ / EĞLENCELİ DENEYLER
2.3.4.5. SINIFLAR YARATICI DRAMA / DOĞAÇLAMA ATÖLYESİ MINECRAFT FOR EDU / 3D TASARIM ELLERİN ÇAMURLA DANSI-SERAMİK / BASKI ATÖLYESİ MİNİK, KÜÇÜK VE GENÇ MUCİTLER / KÜÇÜK VE GENÇ MUCİTLER
11.00-11.30 ORTAK BAHÇE AKTİVİTELERİ
11.30-12.30 HAZIRLIK SINIFLARI YARATICI DRAMA / DOĞAÇLAMA ATÖLYESİ 3D TASARIM / ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK ELLERİN ÇAMURLA DANSI-SERAMİK / RENKLİ PALETİM RESİM ATÖLYESİ MİNİK, KÜÇÜK VE GENÇ MUCİTLER / GÖKYÜZÜ BİLİMCİLERİ
1. SINIFLAR BASKETBOL / TENİS BASKETBOL / TENİS BASKETBOL / TENİS BASKETBOL / TENİS
2.3.4.5. SINIFLAR PERKÜSYON ATÖLYESİ / MÜZİK TEKNOLOJİLERİ KODLAMA / LEGO ROBOTİK HEYKEL ATÖLYESİ / PARÇALANSIN YAPIŞSIN-MOZAİK BİLİM DEDEKTİFLERİ / EĞLENCELİ DENEYLER
12.30-13.30 ORTAK YEMEK
13.50-14.50 HAZIRLIK SINIFLARI PERKÜSYON ATÖLYESİ / HAYDİ ŞARKI SÖYLEYELİM KODLAMA / LEGO ROBOTİK HEYKEL ATÖLYESİ / PARÇALANSIN YAPIŞSIN-MOZAİK BİLİM DEDEKTİFLERİ / EĞLENCELİ DENEYLER
1. SINIFLAR YARATICI DRAMA / DOĞAÇLAMA ATÖLYESİ 3D TASARIM / ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK ELLERİN ÇAMURLA DANSI-SERAMİK / RENKLİ PALETİM RESİM ATÖLYESİ MİNİK, KÜÇÜK VE GENÇ MUCİTLER / GÖKYÜZÜ BİLİMCİLERİ
2.3.4.5. SINIFLAR VOLEYBOL / TENİS VOLEYBOL / TENİS VOLEYBOL / TENİS VOLEYBOL / TENİS
15.10-16.10 ORTAK YÜZME
16.30-16.45 ORTAK İKİNDİ KAHVALTISI
16.45 ORTAK SERVİS HAREKET

Yaz okulu programımımız kampüslerimize ve döneme göre değişiklikler gösterebilir.
Yüzme dersi tüm öğrencilerimize yönelik standart branştır.